Listwa do zabudowy karnisza

Listwa do zabudowy karnisza jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto w estetyczny i stylowy sposób chciałby zamaskować szyny karniszowe lub karnisze rurkowe.

listwa do zabudowy karnisza, listwy do zabudowy karnisza, maskownica karnisza
Listwa do zabudowy karnisza

Rodzaje listew do zabudowy karnisza

Można je podzielić ze względy na styl oraz na materiał z jakigo są wykonane. W kwestii stylu listew możemy wyróżnić klasyczne i nowoczesne. Te pierwsze maskownice karnisza są najczęściej pięknie zdobione. Czasami we wzory florystyczne, a  czasami w podłużne wyżłobienia.

Nowoczesne listwy karniszowe najczęściej są gładkie, pozbawione zdobień w prostych kształtach. Idealnie pasują we współczesnych projektach aranżacyjnych.

Wykonane są z utwardzonego styroduru lub polimerów. Ten pierwszy materiał daje możliwość zamówienia niemalże każdego rozmiaru lub wzoru, a z kolei nowoczesne polimery, sprawiają, że listwa jest idealnie gładka, a jej zdobienia są perfekcyjnie dopracowane.

Montaż listew karniszowych

jest niezwykle szybki i prosty. Najczęściej jest wykonywany poprzez klejenie klejem montażowym do sufitu. Ważne jest, aby klej nie zwierał acetonu, gdyż może on zniszczyć listwy.

Duży wybór listew do zabudowy karnisza jest dostępny w sklepie onnline Dekorplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *